Paweł "Aggressor" Ręczkowski
Instrument: gitara
W składzie: od początku do końca
     
Gram na instrumencie od:   Gitara od 1982 (pianino od 1975)
Pierwszy instrument:   Właściwie to pianino Calisia, potem pierwsza gitara klasyczna marki Defil (pierwotnie nagłaśniana mikrofonem wsadzonym do wnętrza) i w końcu pierwsza elektryczna Kosmos Defil
Słucham metalu od:   1980
Najlepszy koncert w twoim wykonaniu:   Sthraszydło 1988 (Ciechanów Zamek)
Ulubiony zespół:   Generalnie niemiecki metal (DESTRUCTION, ANGEL DUST, SODOM /Agent Orange/, itp.), trochę progresji DREAM THEATER, QUEENSRYCHE (starszy), a także (może to obciach, ale lubię) tzw. kindermetal czyli GAMMA RAY, HELLOWEEN, NIGHTWISH, STRATOVARIUS itp. Obecnie jednak słucham zwykle starszych płyt. Nic ciekawego obecnie nie wychodzi.
Muzyczne wpływy:   ABBA, KISS, AC/DC, JUDAS PRIEST a nawet "glam" (SWEET, SLADE, 10CC) oraz Punk Rock (SEX PISTOLS, U.K. SUBS, 999)
Muzyka której nienawidzę:   RAP i Hip Hop (może to to samo nawet, nie wiem nie znam się)
Ulubiony film:   Nie ma jednego. Do dziś lubię "Star Wars" pierwsze epizody 4 - 6, poza tym "A Few Good Man", "Basic", całe polskie kino (tu wiele można mi wcisnąć) w tym filmy Lubaszenki.
Ulubione żarcie:   Stek, kebab, chińszczyzna
Ulubione picie:   Jim Beam z Coca Colą, piwo z małych, lokalnych browarów (only)
Czego nienawidzę najbardziej:   Komunistycznych aparatczyków, byłych SB-ków i ich popleczników w polityce (SLD, PO). To źle, że do dzisiaj nie zostali rozliczeni za swoje zbrodnie przeciwko narodowi.
Największe oszustwo ludzkości:   Na świecie istnieje demokracja!  
Największe marzenie:   Trafić w Totka (choć nie gram) i mieć wreszcie święty spokój
Idole/autorytety:   Brak. Nikt nie będzie mi mówił jak mam postępować.
Ulubiony cytat:   "Na wojnie, w okopach nie ma ateistów"
Życiowe motto:   Maria Talar z serialu Dom: "żyj tak, aby nikt przez ciebie nie cierpiał"
 
 
 
Paweł "Paulus" Skwierawski
Instrument: bas
W składzie: od 1993
     
Gram na instrumencie od:   1989
Pierwszy instrument:   Samoróbka z czeską deską, gryfem od Luny i jakąś egzotyczną elektroniką. Oczywiście nie brzmiała i nie stroiła, ale wyglądała zawodowo.
Słucham metalu od:   1985
Najlepszy koncert w twoim wykonaniu:   z C.Y.D.H.I.E. Genoside w Fugazi na jubileusz wytwórni SPV.
Ulubiony zespół:   Megadeth
Muzyczne wpływy:   amerykański thrash metal
Muzyka której nienawidzę:   jęczące pindy, które królują w popularnych stacjach radiowych i inne jęczące gatunki
Ulubiony film:   Obcy - Decydujące starcie, Gwiezdne Wojny i oczywiście Bareja
Ulubione żarcie:   wszystko co smażone i niezdrowe
Ulubione picie:   piwo, whisky i mrożona herbata, ale zdecydowanie nie razem
Czego nienawidzę najbardziej:   kłamstwa i oferm za kierownicą
Największe oszustwo ludzkości:   udawanie że to nie wielkie i małe układy rządzą naszym życiem
Największe marzenie:   własne państwo na prywatnej wyspie, ale dwudziestoma milionami na koncie też bym nie pogardził
Idole/autorytety:   nie i nigdy nie miałem, bo to ogranicza
Ulubiony cytat:   "To największe gówno od czasów Pink Floyd" - Lemmy o jakimś zespole
Życiowe motto:   Nie dać zabrać sobie siebie
 
 
 
Krzysztof "Rothon" Kuczyński
Instrument: gitara
W składzie: 1988 - 91 i od 2009
     
Gram na instrumencie od:   1981
Pierwszy instrument:   ASTER made in Poland / skrzypce
Słucham metalu od:   1982
Najlepszy koncert w twoim wykonaniu:   Thrash Camp 88
Ulubiony zespół:   Chyba EXODUS, ale najwięcej kawałków lubię zespołów: ACCEPT do płyty (RR) włącznie, IRON MAIDEN do (SIT) włącznie, dwie płyty SLAYERA (RIB) (SOH), ale najbardziej lubię po jednej płycie zespołów: ANTHRAX (ATL), METALLICA (MOP), TESTAMENT (L), PESTILLENCE (CI), ASSASSIN (IE), ANNIHILATOR (NN).
Muzyczne wpływy:   BLONDIE, DIO, TURBO, MSG
Muzyka której nienawidzę:   Weselna, biesiadna, chodnikowa (disco polo), techno
Ulubiony film:   Z polskich PSY, z niepolskich BLUES BROTHERS
Ulubione żarcie:   Makaron, chinol
Ulubione picie:   Z alkoholowych piwcio (browarek), z niealkoholowych kompot
Czego nienawidzę najbardziej:   Pieprzonej polityki !!!!!!
Największe oszustwo ludzkości:   ... and justice for all
Największe marzenie:   Nie mam
Idole/autorytety:   W dzisiejszych czasach trudna sprawa, ale może Juras Owsiak
Ulubiony cytat:   „By dojść do źródła, trzeba płynąć pod prąd” (Lec)
Życiowe motto:   "Alleluja i do przodu"
 
 
 
BYLI CZŁONKOWIE EXORCIST!
 
 
Tomasz "Skeleton" Godlewski
Perkusja
W składzie: 1986 - 2025
Tymek "Hellstorm" Jędrzejczyk
Wokal
W składzie: 2013 - 2014
Marcin "Beerbear" Wołyniak
Wokal/ Bas
W składzie: 1988 - 1989
Krzysiek "Necrophiliac" Koliński
Bas
W składzie: 1987 - 1988
   
Jarek "Butcher" Woluszko
Wokal
W składzie: 1986 - 1988
R.I.P. w 27.02.2005
Adam "Antichrist" Obuchiewicz
Bas
W składzie: 1986 - 1987
   
Marcin "Biker" Kleiber
Bas
W składzie: 1990 - 1991
Piotr "Fala" Falkiewicz
Gitara
W składzie: 1993 - 1995
Grzegorz Petasz
Wokal
W składzie: 1994 - 1995
R.I.P. w 20.06.2001
Andrzej "Grochal" Grochal
Wokal/Bas
W składzie: 1989 - 1990
Copyright: Exorcist 2010