|
| |
|
|
|
 |
|
Paweł "Aggressor" Ręczkowski
Instrument: gitara
W składzie: od początku do końca |
| |
|
|
| Gram na instrumencie od: |
|
Gitara od 1982 (pianino od 1975) |
| Pierwszy instrument: |
|
Właściwie to pianino Calisia, potem pierwsza gitara klasyczna marki Defil (pierwotnie nagłaśniana mikrofonem wsadzonym do wnętrza) i w końcu pierwsza elektryczna Kosmos Defil |
| Słucham metalu od: |
|
1980 |
| Najlepszy koncert w twoim wykonaniu: |
|
Sthraszydło 1988 (Ciechanów Zamek) |
| Ulubiony zespół: |
|
Generalnie niemiecki metal (DESTRUCTION, ANGEL DUST, SODOM /Agent Orange/, itp.), trochę progresji DREAM THEATER, QUEENSRYCHE (starszy), a także (może to obciach, ale lubię) tzw. kindermetal czyli GAMMA RAY, HELLOWEEN, NIGHTWISH, STRATOVARIUS itp. Obecnie jednak słucham zwykle starszych płyt. Nic ciekawego obecnie nie wychodzi. |
| Muzyczne wpływy: |
|
ABBA, KISS, AC/DC, JUDAS PRIEST a nawet "glam" (SWEET, SLADE, 10CC) oraz Punk Rock (SEX PISTOLS, U.K. SUBS, 999) |
| Muzyka której nienawidzę: |
|
RAP i Hip Hop (może to to samo nawet, nie wiem nie znam się) |
| Ulubiony film: |
|
Nie ma jednego. Do dziś lubię "Star Wars" pierwsze epizody 4 - 6, poza tym "A Few Good Man", "Basic", całe polskie kino (tu wiele można mi wcisnąć) w tym filmy Lubaszenki. |
| Ulubione żarcie: |
|
Stek, kebab, chińszczyzna |
| Ulubione picie: |
|
Jim Beam z Coca Colą, piwo z małych, lokalnych browarów (only) |
| Czego nienawidzę najbardziej: |
|
Komunistycznych aparatczyków, byłych SB-ków i ich popleczników w polityce (SLD, PO). To źle, że do dzisiaj nie zostali rozliczeni za swoje zbrodnie przeciwko narodowi. |
| Największe oszustwo ludzkości: |
|
Na świecie istnieje demokracja!
|
| Największe marzenie: |
|
Trafić w Totka (choć nie gram) i mieć wreszcie święty spokój |
| Idole/autorytety: |
|
Brak. Nikt nie będzie mi mówił jak mam postępować. |
| Ulubiony cytat: |
|
"Na wojnie, w okopach nie ma ateistów" |
| Życiowe motto: |
|
Maria Talar z serialu Dom: "żyj tak, aby nikt przez ciebie nie cierpiał" |
|
| |
| |
 |
|
Paweł "Paulus" Skwierawski
Instrument: bas
W składzie: od 1993 |
| |
|
|
| Gram na instrumencie od: |
|
1989 |
| Pierwszy instrument: |
|
Samoróbka z czeską deską, gryfem od Luny i jakąś egzotyczną elektroniką. Oczywiście nie brzmiała i nie stroiła, ale wyglądała zawodowo. |
| Słucham metalu od: |
|
1985 |
| Najlepszy koncert w twoim wykonaniu: |
|
z C.Y.D.H.I.E. Genoside w Fugazi na jubileusz wytwórni SPV. |
| Ulubiony zespół: |
|
Megadeth |
| Muzyczne wpływy: |
|
amerykański thrash metal |
| Muzyka której nienawidzę: |
|
jęczące pindy, które królują w popularnych stacjach radiowych i inne jęczące gatunki |
| Ulubiony film: |
|
Obcy - Decydujące starcie, Gwiezdne Wojny i oczywiście Bareja |
| Ulubione żarcie: |
|
wszystko co smażone i niezdrowe |
| Ulubione picie: |
|
piwo, whisky i mrożona herbata, ale zdecydowanie nie razem |
| Czego nienawidzę najbardziej: |
|
kłamstwa i oferm za kierownicą |
| Największe oszustwo ludzkości: |
|
udawanie że to nie wielkie i małe układy rządzą naszym życiem |
| Największe marzenie: |
|
własne państwo na prywatnej wyspie, ale dwudziestoma milionami na koncie też bym nie pogardził |
| Idole/autorytety: |
|
nie i nigdy nie miałem, bo to ogranicza |
| Ulubiony cytat: |
|
"To największe gówno od czasów Pink Floyd" - Lemmy o jakimś zespole |
| Życiowe motto: |
|
Nie dać zabrać sobie siebie |
|
| |
| |
 |
|
Krzysztof "Rothon" Kuczyński
Instrument: gitara
W składzie: 1988 - 91 i od 2009 |
| |
|
|
| Gram na instrumencie od: |
|
1981 |
| Pierwszy instrument: |
|
ASTER made in Poland / skrzypce |
| Słucham metalu od: |
|
1982 |
| Najlepszy koncert w twoim wykonaniu: |
|
Thrash Camp 88 |
| Ulubiony zespół: |
|
Chyba EXODUS, ale najwięcej kawałków lubię zespołów: ACCEPT do płyty (RR) włącznie, IRON MAIDEN do (SIT) włącznie, dwie płyty SLAYERA (RIB) (SOH), ale najbardziej lubię po jednej płycie zespołów: ANTHRAX (ATL), METALLICA (MOP), TESTAMENT (L), PESTILLENCE (CI), ASSASSIN (IE), ANNIHILATOR (NN). |
| Muzyczne wpływy: |
|
BLONDIE, DIO, TURBO, MSG |
| Muzyka której nienawidzę: |
|
Weselna, biesiadna, chodnikowa (disco polo), techno
|
| Ulubiony film: |
|
Z polskich PSY, z niepolskich BLUES BROTHERS
|
| Ulubione żarcie: |
|
Makaron, chinol |
| Ulubione picie: |
|
Z alkoholowych piwcio (browarek), z niealkoholowych kompot |
| Czego nienawidzę najbardziej: |
|
Pieprzonej polityki !!!!!! |
| Największe oszustwo ludzkości: |
|
... and justice for all
|
| Największe marzenie: |
|
Nie mam |
| Idole/autorytety: |
|
W dzisiejszych czasach trudna sprawa, ale może Juras Owsiak |
| Ulubiony cytat: |
|
„By dojść do źródła, trzeba płynąć pod prąd” (Lec) |
| Życiowe motto: |
|
"Alleluja i do przodu" |
|
| |
| |
| |
| BYLI CZŁONKOWIE EXORCIST! |
| |
| |
 |
 |
 |
 |
Tomasz "Skeleton" Godlewski
Perkusja
W składzie: 1986 - 2025
|
Tymek "Hellstorm" Jędrzejczyk
Wokal
W składzie: 2013 - 2014
|
Marcin "Beerbear" Wołyniak
Wokal/ Bas
W składzie: 1988 - 1989 |
Krzysiek "Necrophiliac" Koliński
Bas
W składzie: 1987 - 1988 |
 |
 |
|
|
Jarek "Butcher" Woluszko
Wokal
W składzie: 1986 - 1988
R.I.P. w 27.02.2005 |
Adam "Antichrist" Obuchiewicz
Bas
W składzie: 1986 - 1987
|
|
|
 |
 |
 |
 |
Marcin "Biker" Kleiber
Bas
W składzie: 1990 - 1991 |
Piotr "Fala" Falkiewicz
Gitara
W składzie: 1993 - 1995 |
Grzegorz Petasz
Wokal
W składzie: 1994 - 1995
R.I.P. w 20.06.2001 |
Andrzej "Grochal" Grochal
Wokal/Bas
W składzie: 1989 - 1990 |
|
|
|
|
|
|
|
| Copyright: Exorcist 2010 |
|